Informácie o nás

Táto webová stránka slúži pre všetkých futbalých fanúšikov a veríme že s avám bude páčiť.

V prípade, že považujete niektoré informácie alebo oznámenia za skutočne dôležité, môžete ich v texte zvýrazniť napríklad takto.

Naši užívatelia

História našeho mužstva

Naše mužstvo už  vzniklo pred niekolkými rokmi, a prvé začiatky neboli nič moc, ale po čase sa to začalo zlepšovať, nastala menšia výmena trénerov.

Na začiatku naše mužstvo začínalo hrať nízke triedy , postupne sa prebojovali do výšších líg. Postupne k nám prichádzali lepší hráči, a to zvyšovalo dôveru nášho futbalového mužstva.

Napokon naše A .mužstvo v roku 2007 zakotvilo v 3.lige, kde stále sú a veríme že stále budú, a zatiaľ si vedú veľmi dobre

Naši dorastenci, svoju históriu moc neovládli, ked dlho hrali II.triedu,  no ale napokon, pod vedením výborného trénera Mareka Jadroňa sa im podarilo postúpiť o triedu vyššie, kde sa držia do teraz, a veríme že naše dorasteencké mužstvo bude hrať dakedy aj 5.ligu

Žiacke mužstvo,  bolo dobre skoncentrované vždy,  lebo mali skvelých futbalistov a dobrého trénera a pod jeho vedením to dotiahli až do I.triedy, kde sa držia doteraz.

Všetkým mužstvám ďakujeme za ich úspechy a veríme že stále budú hrať tak skvele ako do teraz.

Ďakuejeme Vám!